Terug naar de vorige pagina

Buurtsportcoaches en combinatiefunctionarissen

Onze buurtsportcoaches en combinatiefunctionarissen zijn:

Nikka te Koppel

Sport en speciaal onderwijs
Werkzaam bij: HamalandschoolHet Bariet
nikka@sameninoostgelre.nl of (0544) 373 920

Caroline Berendsen

Kunst en cultuur en speciaal onderwijs
Werkzaam bij: Hamalandschool / Het Bariet
caroline@sameninoostgelre.nl of (0544) 373 920

Marloes van den Berg

Coördinator actieve (gezonde) wijk
Werkzaam bij: Perron8
marloes@sameninoostgelre.nl of (0544) 371130

Talie Wijlens

Jongerenopbouwwerk
Werkzaam bij: Mazzel
talie@sameninoostgelre.nl of 06 – 10 91 02 60

Harry ten Brinke

Coördinator cultuur in de wijk
Werkzaam bij: Boogie Woogie
harry@sameninoostgelre.nl of (0543) 515 569 of 06 – 48 45 65 52

Nathalie Wensink

Cultuurcoach Algemene Muzikale Vorming alle basisscholen
Werkzaam bij: Boogie Woogie
nathalie@sameninoostgelre.nl of 06 – 51 09 17 71

Rianne van Eijnatten

Lees/mediacoach
Werkzaam bij: Bibliotheek Oost Achterhoek
rianne@sameninoostgelre.nl of (088) 00 62 929 of 06 – 51 00 98 67

Saskia Otten

Uitvoerder Sport en gezondheid
Werkzaam bij: Stichting Move2bFit / Centrum in Beweging
saskia@sameninoostgelre.nl of (0544) 375 045


Terug
naar boven